PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - BIEDRONKI 2018

JESTEM PRZEDSZKOLAKIEM

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w  odbyła się 30 października. Od samego rana trwały przygotowania, a w sali gromadzili się goście. Uroczystość rozpoczęły się o godzinie 15:30. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez jak zwykle piękną Panią Dyrektor Anetę Perkowską. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

Film Państwa Kubajewskich

Katarzyna Thomas