PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - ŻABKI 2018

JESTEŚMY JUŻ PRZEDSZKOLAKAMI

15 listopada 2018r o godzinie 12.00 ,w grupie Żabek odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka”. To pierwsza podniosła i wyjątkowa uroczystość
w życiu przedszkolaków, które w tym roku szkolnym dołączyły do naszej grupy i rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dzieci bardzo przeżywały pierwsze publiczne wystąpienie. Wspierali ich starsi koledzy i koleżanki z grupy. Zanim dzieci zostały prawdziwymi przedszkolakami zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne , śpiewały i recytowały wiersze o tematyce przedszkolnej. Mali artyści zostali nagrodzeni brawami i radosnymi uśmiechami  Rodziców. Następnie Pani Dyrektor dokonała aktu pasowania, a wszyscy otrzymali dyplomy „Prawdziwego Przedszkolaka”. Uroczystość zakończył słodki poczęstunek, za którego przygotowanie dziękujemy rodzicom. ”Prawdziwym Przedszkolakom ”życzymy dużo radości i sukcesów podczas pobytu w przedszkolu.

Mariola Perkowska i Bożena Domaszewska

kliknij i zobacz galerię