WYCIECZKA PUCHATKÓW I MUMINKÓW DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2

Z WIZYTĄ U STARSZYCH KOLEGÓW I KOLEŻANEK

Korzystając ze sprzyjającej aury, starszaki wybrały się na wycieczkę do zaprzyjaźnionej z naszym przedszkolem szkoły. Wcześniej poznały drogę , którą pokonywać będą już za rok. Celem naszej wizyty było zwiedzanie wnętrza budynku. Przedszkolaki oglądały piękne, jasne sale lekcyjne, przestronne korytarze, bibliotekę z mnóstwem książek, jak również gabinet Pana dyrektora. Ogromne wrażenie zrobiła na przedszkolakach sala komputerowa, w której każdy uczeń w klasie może korzystać samodzielnie z komputera. Małe noski wyczuły zapachy unoszące się po korytarzu, więc tym tropem trafiliśmy do kuchni, gdzie Panie kucharki przygotowywały pyszny obiadek . Podczas wizyty w klasach spotkaliśmy naszych byłych wychowanków, którzy witali nas z wielką sympatią, a część naszych dzieci spotkała swoje starsze rodzeństwo. Pani Ewa, która była naszą przewodniczką zaprosiła nas na kolejną wizytę. Zaproszenie dzieci chętnie przyjęły i wróciliśmy do naszego przedszkola.

Małgorzata Łapińska