WYCIECZKA DO WIOSKI MIKOŁAJA

PUCHATKI, SMERFY, JEŻYKI, BIEDRONKI I KRASNOLUDKI POZNAJĄ ŚWIĄTECZNĄ KRAINĘ

W dniu 21.12.2018r. pięć grup z naszego przedszkola: Puchatki, Smerfy, Jeżyki, Biedronki i Krasnoludki, wyruszyło na wycieczkę do Wioski Świętego Mikołaja w Majątku Howieny. Na początku dzieci zostały poczęstowane ciepłą zimową herbatką oraz pierniczkami przygotowanymi przez pracowite Elfy. Kiedy już nabrały sił, przygotowały świąteczne dekoracje, napisały listy do Mikołaja, by w końcu spotkać Go osobiście. Po drugim śniadaniu, Elfy zaprosiły dzieci na dyskotekę. Po wspólnych tańcach, wyruszyliśmy na wycieczkę, po mini zoo, gdzie zobaczyliśmy lamy i kangury....reniferów niestety nie było. Odwiedziliśmy także pocztę, na której wysłaliśmy swoje listy, magazyn prezentów oraz chatę Mikołaja. W cudownych nastrojach wróciliśmy do przedszkola.

Patrycja Maciejczuk