VI PRZEGLĄD JASEŁEK 2019

VI PRZEGLĄD JASEŁEK 2019

5 stycznia 2019 r. spotkaliśmy się w salce św. Józefa, by wspólnie obejrzeć występy naszych przedszkolaków. Prezentacje dziewięciu grup odbywały się w dwóch etapach. Jako pierwsze zaprezentowały się młodsze grupy. Z bijącymi serduszkami dzieci recytowały swoje role i śpiewały kolędy. Zgromadzeni Rodzice, dziadkowie, ciocie i wujkowie bardzo dopingowali naszych artystów i nie kryli łez wzruszenia. Bardzo dziękujemy księdzu proboszczowi Waldemarowi Krzywińskiemu za udostepnienie sali św. Józefa. Dziękujemy Panu Burmistrzowi Krzysztofowi Gołaszewskiemu, księdzu profesorowi Józefowi Łupińskiemu i wszystkim Państwu za przyjęcie naszego zaproszenia. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieci do prezentacji. Do zobaczenia za rok!

ZAPRASZAMY DO GALERII