DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PUCHATKACH

BABCIE I DZIADKOWIE ŻYJCIE NAM 100 LAT !!!

Jest taki dzień jeden w roku, dzień pełen magicznego uroku, gdy to kochane babcie i drodzy dziadkowie z okazji swojego święta nas w przedszkolu odwiedzają. W grupie Puchatki była to  środa – 16.01.2019r. Tego dnia dzieci odświętnie ubrane od rana nie mogły doczekać się przybycia wspaniałych gości. A kiedy przyszła już wyczekiwana godzina i zaproszeni goście zajęli miejsca, nasze przedszkolaki zaprezentowały część artystyczną przygotowaną specjalnie na tę niezwykłą okazję. Były piosenki, wierszyki i moc życzeń oraz z całego serca odśpiewane „Sto lat”, a naszej wspaniałej widowni łezka się w oku kręciła ze wzruszenia.  Potem nastąpiła eksplozja życzeń, były buziaki, uściski i całusy, kiedy dzieci wręczyły swoim kochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane laurki i upominki. Uroczystość zakończyło wspólne ucztowanie przy pysznych domowych ciastach i herbatce. Bardzo dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za tak liczne przybycie. Dziękujemy również mamom, za  przyniesienie tylu pysznych wypieków i owoców, a także za ogromną pomoc w przygotowaniu poczęstunku.

Małgorzata Piekutowska

Małgorzata Łapińska