DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ,,MOTYLKACH

ODWIEDZILI NAS BABCIA I DZIADEK

Babciu, Dziadku co Ci dam, jedno serce tylko mam …….

Tymi oto słowami dzieci z grupy ,,Motylków’’ składały życzenia zaproszonym gościom.

Na uroczystość do naszej grupy dn. 17.01.2019r. licznie przybyły Babcie i Dziadkowie. Wnuki serdecznie powitały swoich najbliższych, zaprosilły do stołu, na którym było dużo smakołyków.

Przygotowaliśmy część artystyczną specjalnie na tą okazję.  Bardzo staraliśmy się zadowolić gości naszym występem. Były tańce, wiersze, konkursy no i wspólne biesiadowanie. Wcześniej zrobiliśmy samodzielnie laurki, które wręczyliśmy i złożyliśmy życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczestniczyliśmy we wspólnych konkursach razem z Babcią i Dziadkiem.

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku i pomoc w organizacji uroczystości. Gościom dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę.

Joanna Roszkowska

Ligia Łapińska