MUCHOMORKOWY DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2019 r!

BABCIĘ I DZIADKA KOCHA MUCHOMORKÓW GROMADKA!

W styczniowe popołudnie 16.01.19r wydarzyła się w grupie Muchomorków nie lada gradka, bowiem po raz pierwszy zaprosiła do swego przedszkola Babcię i Dziadka. Już od miesiąca do tej imprezy solidnie się przygotowywały. Piosenki, wiersze i zabawy codziennie trenowali. A kiedy przyszła występów pora, nasz maluszek już bez tremy wystąpił, jak przystało na super aktora. Babcie i Dziadkowie długo brawa bili i łzy szczęścia z oczu ocierali, bo swoje cudowne, najukochańsze wnuki podziwiali. Potem było głośne „100 lat”, życzeń składanie i oczywiście laurkami oraz dyplomami obdarowanie. Wspólne zabawy, pląsy i tańce do utraty tchu trwały, bo Muchomorek to tancerz wytrwały. Wszyscy razem fajnie się bawili, czas wspólnie spędzili i rodzinne więzi w ten sposób wzmocnili. Na zakończenie wszyscy za stołami siedli, gdzie słodki poczęstunek mamy przygotowały. Herbatkę, kawusię ochoczo popijali i o swych wnukach pochwały wygłaszali. Tak oto minął szybko ten wyjątkowy, długooczekiwany dzień wspaniały!!! Dziadkom i Babciom za przybycie serdecznie dziękujemy i tak wspaniałych wnuków gratulujemy! Mamom zaś, za pomoc w organizacji i w przygotowaniu imprezy gorąco dziękujemy i wspaniałej rodzinki winszujemy.

Beata Nielipowicz