DZIEŃ BABCI I DZIADKA W MUMINKACH

KOCHAMY NASZYCH DZIADKÓW!

17 stycznia w grupie Muminków zrobiło się tłumnie i wesoło. Przedszkolaki zaprosiły do swojej sali bardzo ważnych gości, a mianowicie ukochane Babcie i Dziadków. Goście ci licznie przybyli na uroczystość, która była przygotowana specjalnie dla nich z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci od rana nie mogły się już ich doczekać i z niecierpliwością wypatrywały znajomych twarzy. Podczas części artystycznej zatańczyły polkę, przedstawiły skecz o „nowoczesnych dziadkach” oraz zaśpiewały piosenki przygotowane na tą okazję. Po występach wręczyły własnoręcznie wykonane laurki oraz prezenty. Teraz już czekał wszystkich pyszny poczęstunek wśród melodii starych przebojów.  Dzieci były bardzo szczęśliwe, że w te sposób mogą podziękować swoim Babciom i Dziadkom za ich miłość i wspólnie spędzone chwile. Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie i jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego. Rodzicom zaś dziękujemy za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Justyna Markowska