BAL KARNAWAŁOWY W ŻABKACH

„WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE, JAK CO ROKU W KARNAWALE”

W dniu 13.02.2019r. w naszym Przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać księżniczkę, pszczółkę, motylka, kowboja, policjanta, ...nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie uroczyście zaczęliśmy zabawę karnawałową. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Przy dźwiękach skocznej muzyki dzieci brały udział w licznych zabawach i konkursach. Nie zabrakło również swobodnych tańców przy ulubionych muzycznych hitach. Krótkim odpoczynkiem był słodki poczęstunek, który dodał sił naszym tancerzom i zachęcił do dalszej zabawy. Rodzicom dziękujemy za przygotowanie wyjątkowych strojów dzieci, a przedszkolakom za wesołą zabawę.

Mariola Perkowska