BAL W PRZEDSZKOLU

W KARNAWALE  WIELKIE BALE

Dnia 13.02.2019 r. w Przedszkolu odbył się bal.

Sala udekorowana była balonami, kolorowymi paskami bibuły oraz serpentynami. Dzieci były przebrane za postacie bajkowe. Stroje były kolorowe, zwiewne i błyszczące. Specjalnie dobrana muzyka zachęcała wszystkich do zabawy. Było wiele konkursów, w których można było zdobyć nagrody.   Na Balu przy muzyce ,,Jedzie pociąg’’ dzieci zwiedzały ,,Baśniową krainę’’. Były zabawy z wykorzystaniem balonów. Dzieci w rytm muzyki wyginały swoje ciało przechodząc  pod drążkiem.  Pokazywały swoje taneczne zdolności w tańcach wywijańcach. Do każdej muzyki potrafiły dopasować odpowiedni ruch taneczny.Było wesoło, dyskotekowo no i bardzo głośno od unoszącego się śmiechu dzieci. Cały dzień ( po balu w salach) bawiliśmy się przy rytmach ulubionej muzyki.

Dziękujemy pani Kasi z ,,PAARO’’ za pomoc w przeprowadzeniu balu w naszym przedszkolu.

Ligia Łapińska

Joanna  Roszkowska