ZAJĘCIE OTWARTE MUCHOMORKÓW

HURA!!! Z RODZICAMI BAWILIŚMY SIĘ NA 102!!!

Nasze Muchomorki to już dzielne zuchy, wiele już potrafią i nie płaczą do poduchy?. Swoimi umiejętnościami pochwalić się postanowiły i z tej okazji Rodzinę zaprosiły. Więc we wtorkowe popołudnie 19.II. Rodzice bardzo licznie przybyli, by nie stracić z życia swego dziecka ani jednej chwili. Wokół muzyki zajęcie krążyło i z muzyką związane było. Muchomorki tańczyły, słuchały, na instrumentach grały, liczyły i śpiewały, a w międzyczasie wsparcie oraz siły od kochających Rodziców czerpały. Było gwarno, wesoło, miło i serdecznie, bo gościliśmy najlepszych Rodziców w świecie?. Muchomorki zaś wspaniale się spisały i dzień powszedni w przedszkolu zaprezentowały. A My RODZICOM za przybycie i poświęcony czas SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!! Czas poświęcony dziecku nigdy nie jest STRACONY!!! Miłość w ten sposób dziecku okazujecie i jak są dla Was ważni, pokazujecie. Dziękujemy, dziękujemy i na następne spotkanie już się szykujemy.

Beata Nielipowicz