KONKURS RECYTATORSKI

SPOTKANIE Z KOBIETAMI

Dnia 08.03.2019 r. w szczególny sposób uczciliśmy Święto Kobiet. Dzieci pięknie ubrane, z uśmiechami na twarzy, recytowały wiersze dwóch wspaniałych poetek Danuty Wawiłow i Doroty Gellner. Jako pierwsze zaprezentowały się grupy młodsze, z lekką tremą, lecz odwagą w sercu, opowiadały o bosej osie, psie, baranku oraz sprzątaniu. Natomiast grupy starsze poruszały tematy przyjęcia, czekolady a także o rozterek czekających ich w przyszłości. Dzieci otrzymały z rąk Pani Dyrektor dyplomy oraz nagrody.

Na koniec chłopcy stanęli na wysokości zadania, odśpiewali gromkie sto lat i wręczyli symbolicznego goździka swoim Paniom.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za doskonałe przygotowanie się, piękny występ i wspólną zabawę.

Agnieszka Budzisz

Katarzyna Thomas