V PRZEGLĄD TAŃCA PRZEDSZKOLAKÓW

MALI ARTYŚCI NA WIELKIEJ SCENIE

W dniu 29 maja 2019 r. w sali św. Józefa odbył się „V Przegląd Tańca Przedszkolaków” organizowany przez Stowarzyszenie Nasze Łapy Twoja Przyszłość oraz Przedszkole nr 2 w Łapach. W tym roku swoje taneczne popisy prezentowało łącznie 12 grup przedszkolnych z Oddziału Przedszkolnego w Płonce Kościelnej, Przedszkola nr 1 w Łapach oraz Przedszkola nr 2 w Łapach. Występy uświetniła obecność gości specjalnych: ks. Waldemara Krzywińskiego, Pana Burmistrza Krzysztofa Gołaszewskiego, Pani Dyrektor Przedszkola nr 2 w Łapach Anety Perkowskiej oraz Pani Wicedyrektor Przedszkola nr 2 w Łapach Małgorzaty Perkowskiej. Nie zabrakło także wspaniałej publiczności, która tak licznie przybyła i wspaniale dopingowała wszystkie grupy taneczne. Występom towarzyszyły jak zwykle piękne, kolorowe stroje i radosny nastrój uczestników. Dziękujemy bardzo wszystkim małym tancerzom oraz nauczycielom i opiekunom za ciężką pracę włożoną w przygotowanie dzieci. Dziękujemy Księdzu Proboszczowi z udostępnienie sali na występy przedszkolaków. Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa jaką jest organizacja Przeglądu Tańca dla najmłodszych będzie cieszyła się zainteresowaniem przez kolejnych wiele lat, będzie okazją do spotkania i wymiany doświadczeń.

Małgorzata Piekutowska