DZIEŃ DZIECKA 2019

KOLOROWY BAL U ŚLIMAKA LUCKA

W dniu 30.05.2019 r. świętowaliśmy Światowy Dzień Dziecka! Wszystkie Przedszkolaki już od rana były w radosnych humorach! Zebraliśmy się na placu zabaw, gdzie rozpoczął się „Kolorowy Bal u Ślimaka Lucka”. Gośćmi specjalnymi, którzy pojawili się na balu była Pszczółka i jej kolega - Pan Żaba. Dzieci zatańczyły z nimi „Taniec Mai”, a następnie Pani Dyrektor odczytała list z życzeniami, który Przedszkolaki otrzymały dzisiaj z samego rana. Kolejnym gościem, który uświetnił nasz bal, była Pani Karolina z Paaro, dzięki Niej zapanował dyskotekowy nastrój! Po tanecznych szaleństwach chętne dzieci malowały na folii, bawiły się na placu, a także malowały twarze. Na koniec wszystkie Dzieci zjadły lody i u uśmiechami na twarzach wróciły do sal, by dalej świętować swój dzień.
Serdecznie dziękujemy Pani Ani i Panu Piotrowi Marcom z Bunio Party Balloons, za stworzenie pięknej balonowej girlandy, która stanowiła niesamowitą dekorację naszego balu i placu zabaw. Dziękujemy Pani Uli Tokarz, Pani Edycie Sawickiej oraz Pani Ewie Wołosowicz i Jej zdolnym Uczennicom, z Gimnazjum Nr 1 w Łapach, za malowanie twarzy - dzięki Wam w naszych salach zagościły kotki, tygryski, motylki, a także superbohaterowie! Dziękujemy również Pani Karolinie za taneczne szaleństwo oraz Hubertowi Łapińskiemu za zaangażowanie, wcielenie się w rolę Pana Żaby oraz wspólną zabawę!
Wszystkim Dzieciom tym małym i tym dużym, życzymy wszystkiego najlepszego z okazji Ich święta!

Małgorzata Piekutowska

Katarzyna Olszewska