ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO W GRUPIE MUMINKÓW

MUMINKI ŻEGNAJĄ PRZEDSZKOLE

19 czerwca odbyło się w grupie Muminków spotkanie z okazji zakończenia roku przedszkolnego. Od rana, dzieci niecierpliwie oczekiwały uroczystości. W odświętnych strojach, z uroczystą miną powitały miłych gości, zgodnie z tradycją – polonezem. Wzruszeni widzowie nagrodzili małych tancerzy gromkimi brawami. Sześciolatki pożegnały się z przedszkolem wierszem i piosenką. Pięknym występem podziękowały za lata wspólnej zabawy i nauki. Wzruszeni i dumni rodzice z łezką w oku słuchali recytacji i śpiewu. Starszych kolegów pożegnały pięciolatki. Aby nie zapomnieli o nas – zaprosiły ich do odwiedzania przedszkola. Pani Dyrektor pogratulowała Rodzicom utalentowanych dzieci i podziękowała za lata owocnej współpracy. Z życzeniami sukcesów w szkole wychowankowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody – piękne książki. Umilą one z pewnością czas letniego wypoczynku i oczekiwania na spotkanie ze szkołą.

Wszystkim Muminkom oraz ich Rodzicom dziękujemy za wspólnie spędzone chwile i życzymy udanych wakacji.

Mirosława Matusik

Justyna Markowska