WYCIECZKA MALUSZKÓW DO KINA

rok temu

We wtorek 18.04. 23 r najmłodsze grupy czyli Muchomorki, Myszki i Liski wraz ze swoimi Paniami wybrały się na pierwszą, pieszą wycieczkę do łapskiego kina. Było to wielkie przeżycie zarówno dla dzieci jak i  Rodziców.  Ale dzieci dały radę. Podróż w obie strony szczęśliwie przebyły, żwawo szły i sił nie straciły. W kinie pracownicy już na Nas czekali i bardzo życzliwie nas powitali. Dzieci spektakl pt „Kacper i Emma na Safari” z ogromną ciekawością i zainteresowaniem oglądały, który ich wiedzę o życiu mieszkańców sawanny poszerzył i na ochronę afrykańskich zwierząt uwrażliwił. Nasze maluszki wspaniale się spisały. Wysoką kulturą osobistą zabłyszczały, o zasadach bezpieczeństwa i zachowania się podczas wycieczki pamiętały, więc na wielkie brawa zasłużyły. Pierwsza wycieczka zaliczona, więc kolejna już jest planowana, bo na to zasłużyła maluszków gromadka cała.

Ewelina Jachimczuk,

Ewa Krysińska-Zaniewska,