DZIEŃ DZIECKA 2023

BAL U ŚLIMAKA LUCKA

Ślimak Lucek zorganizował bal, w którym wzięły udział wszystkie dzieci z naszego przedszkola przebrane za motyle, biedronki, ślimaki, pajączki, żabki oraz wszystkie zwierzęta i owady łąki. Kolorowe stroje mieniły się w słońcu, ukazując piękno letniej łąki. Zabawa u Ślimaka Lucka była wspaniała, dzieci bawiły się cudownie. Atrakcji było wiele min.: gry i zabawy, kolorowe balony, prezenty oraz lody dla ochłody. Dużym zainteresowaniem cieszyło się malowanie domków, które dzieci musiały odszukać podczas zabawy w podchody. Nie wątpliwie największą atrakcją balu była ŚWINKA PEPPA- jedna z ulubionych postaci z bajek. Jeszcze raz życzymy dzieciom: wszystkiego najlepszego z okazji ich święta!!!To był wspaniały dzień, co oddaje fotorelacja.

Emilia Domaszewska

Justyna Markowska