MIĘDZYNARODOWY KONKURS INTERNETOWY

DIGI-FORM-ART – 2023

Julia Dworakowska została doceniona przez międzynarodowe jury i otrzymała tytuł Laureata I miejsca w kategorii do lat 6- Baby. Na konkurs w XIX edycji międzynarodowego projektu KARAWANA KULTURY wpłynęło 433 zgłoszeń z 30 krajów: Angoli, Azerbejdżanu, Bahrajnu, Białorusi, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Chile, Cypru, Egiptu, Estonii, Niemiec, Węgier, Izraela, Kosowa, Łotwy, Litwy, Malty, Meksyku, Mołdawii, Filipin. Uczestnicy rywalizowali w kategorii wokal, sztuki plastyczne, teatr i recytacje,  taniec. Praca Julii powstała pod czujnym okiem pani Katarzyny Łapińskiej i Martyny Truskolaskiej. Temat pracy "Ja i moja rodzina" był bardzo bliski dzieciom. Organizatorem Konkursu była Fundacja Benefis z Wolina.

Kolejny sukces plastyczny

Julia ponownie odniosła ogromny sukces. Tym razem w XXVIII MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE DIGI-TALENTY WIOSNA 2023

Międzynarodowe jury oceniało uczestników (359 zgłoszeń) z 13 krajów (Polska, Ukraina, Łotwa, Litwa, Białoruś, Turcja, Mołdawia, Macedonia Północna, Hiszpania, Finlandia, Wielka Brytania, Chile) w różnych kategoriach wokalnych, tanecznych, instrumentalnych, cyrkowych, teatralnych i wizualne nominacje. Konkurs odbywał się w dniach 12.05-6.06.2023 r w Świdnicy w Polsce.

Julia rywalizowała w kategorii plastycznej i otrzymała tytuł Laureata I stopnia w kategorii Malarstwo /Debiut.

Serdecznie gratulujemy Julii i jej rodzicom oraz życzymy dlaszych sukcesów.

Martyna Truskolaska