SZEŚCIOLATKI ŻEGNAJĄ PRZEDSZKOLE

„Żegnaj przedszkole kochane,

nadeszła chwila rozstania.

Serce tak dziwnie uderza,

mgła jakaś oczy przesłania.

Wkrótce tu pustki zagoszczą,

ucichną gwary, hałasy.

A dzieci z wielką radością

pojadą w góry i lasy.”

Tak właśnie żegnały się Puchatki, Smerfy i Muminki, w których 20.06 i 22.06.2023r. odbyły się ostatnie uroczystości przedszkolne. Sześciolatki wspominały lata spędzone w przedszkolu mówiąc wiersze, śpiewając piosenki oraz tańcząc do znanych melodii. Wzruszenia nie było końca. Dzieci podziękowały Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom oraz Rodzicom. Wyraziły wdzięczność za cierpliwość, codzienne starania, trud, pracę i poświęcenie.

Jesteśmy niezwykle dumne z naszych Absolwentów. To była ogromna przyjemność patrzeć jak wzrastają każdego dnia, stają się coraz bardziej poważne, uważne i świadome siebie. Mamy nadzieję, że dzieci otrzymały odpowiednie „buty” i skrzydła, które pozwolą im odważnie iść przez świat i spełniać swoje marzenia.

Pragniemy wyrazić słowa wdzięczności za wsparcie, działanie i chęci do współpracy. Również za pomysły i inicjatywy. Dziękujemy radzie rodziców za czas, jaki poświęciliście na organizację wielu atrakcji i niespodzianek dla naszych pociech. Doceniamy też Waszą konstruktywną krytykę. Dziękujemy z całego serca. Przede wszystkim za bezinteresowną pomoc, życzliwość i ofiarność okazaną naszemu przedszkolu. Jesteśmy wdzięczni za wszelkie piękne odruchy serca, które zostały przyjęte z wielką radością.

Wychowawczynie oraz Dyrekcja Przedszkola Nr 2

kliknij i zobacz galerię