DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA WAŻNE ŚWIĘTO, UCZCIJMY JE RAZEM TAŃCEM I PIOSENKĄ

"Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się, od najmniejszego, aż po starszaka wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka".

Dnia 20 września Przedszkole Nr 2 wzięło udział w Ogólnopolskim wydarzeniu ,,Dzień Przedszkolaka to ważne święto, uczcijmy je razem tańcem i piosenką”. Z tej okazji dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy, śpiewu oraz tańca przez Animatorkę Paaro. Było mnóstwo atrakcji, zabaw ruchowych, piosenek i konkursów. Radość i śmiech naszych przedszkolaków świadczyły o wspaniałej zabawie. Każda grupa wykonała cudowny plakat pt. ,, Dziecięce marzenia”, które odzwierciedlały talenty dzieci. Uświetnieniem tego wyjątkowego dnia był spektakl teatralny pt. ,,Ostatni lot Piotrusia Pana”. Był to niezapomniany dzień, pełen słońca, uśmiechów, emocji i niezapomnianych wrażeń.

Idąc za słowami Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, życzymy wszystkim dzieciom, aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta!

Ewelina Jachimczuk

Patrycja Maciejczuk