PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

WYJĄTKOWY DZIEŃ MYSZEK

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w grupie MYSZKI odbyła się 17 listopada.  Dzieci od dawna z niecierpliwością oczekiwały pierwszego spotkania z rodzicami w przedszkolu. Od samego rana trwały przygotowania, a wreszcie w sali zgromadzili się upragnieni goście. Uroczystość rozpoczęły występy dzieci. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Był to pierwszy, bardzo ważny występ przed szeroką publicznością. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania przez Panią Dyrektor Anetę Perkowską, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną czerwoną kredką. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia z rąk Pani Wice Dyrektor Małgorzaty Łapińskiej dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

Ewa Krysińska- Zaniewska