ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA - 2023

MISIE BARDZO KOCHAMY I MOCNO JE PRZYTULAMY

W piątek 24 listopada 2023r. po raz kolejny  obchodziliśmy w naszym przedszkolu Światowy Dzień Pluszowego Misia. Zaraz po śniadaniu rozpoczęliśmy świętowanie od magicznego powitania "Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś!!" Były zabawy, konkursy i tańce.  Przybliżyliśmy dzieciom historię pluszowego misia oraz innych bohaterów literackich i filmowych, zachęcając przy tym do częstszego sięgania po literaturę dziecięcą. Dzieci wysłuchały ciekawostek o misiach z encyklopedii dziecięcej, co bardziej rozbudziło ich ciekawość. Uroczystość zakończyliśmy wręczeniem obrazków do kolorowania "Wesoły Miś" i złożeniem przyrzeczenia o szanowaniu pluszowych zabawek.

Ten dzień w przedszkolu wywołał u dzieci wiele uśmiechów i radości.
Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Serdecznie dziękujemy Pani Oli z Akademii Aktywności „PAARO” za przeprowadzenie zabaw i tańców z okazji dzisiejszego święta.

Joanna Roszkowska

Martyna Truskolaska