10 LECIE STOWARZYSZENIA

NASZE ŁAPY-TWOJA PRZYSZŁOŚĆ

1 grudnia 2023 r. uczestniczyliśmy w jubileuszu - 10 lecia Stowarzyszenia "Nasze Łapy- Twoja Przyszłość" działającego na rzecz dzieci i rodzin. To był niezwykły czas, pełen wspomnień, sukcesów i wzruszeń. Przez te lata nasze przedszkole stało się miejscem, w którym dzieci nie tylko zdobywały wiedzę, ale również rozwijały się emocjonalnie i społecznie. Dzięki realizowanym działaniom przedszkole zmieniało się – pracownicy i nauczyciele mieli okazję do aktywności pro społecznej – organizowali przeglądy jasełkowe, taneczne, spotkania dla rodziców, spotkania dla dzieci i mam z małymi dziećmi. Stworzona do działań przestrzeń budziła do aktywności i zmieniła spojrzenie na dalszy rozwój placówki.

Dzięki powstałemu stowarzyszeniu mogliśmy ubiegać się o środki zewnętrzne , które przeznaczaliśmy na pomoce dydaktyczne czy inne potrzebne dla edukacji dzieci gadżety. To efekt wspólnego zaangażowania naszych nauczycieli, pracowników oraz ludzi, którzy stworzyli organizację wspierającą przedszkole. Dziękuję każdemu za wkład, zaangażowanie i miłość, jaką przynieśliście do naszej wspólnoty. Wierzę, że kolejne lata przyniosą nam jeszcze więcej sukcesów i chwil radości. Cieszę się, że razem możemy tworzyć miejsce, w którym dzieci uczą się nie tylko faktów, ale również wartości, które kształtują ich charakter i uczą szacunku do drugiego człowieka. Niech ta rocznica będzie okazją do refleksji nad dotychczasowym dorobkiem, ale także do planowania przyszłości.

Mimo trudności z jakimi zmagamy się na co dzień, razem pragniemy kontynuować naszą misję, tworząc środowisko sprzyjające harmonijnemu rozwojowi każdego malucha. Dziękuję wszystkim za te wspaniałe 10 lat, pełne poświęceń, trudu i radości. Cieszmy się razem z każdego osiągnięcia naszych dzieci i z dumą patrzmy w przyszłość, która z pewnością przyniesie nam jeszcze wiele pięknych chwil.

Dziękuję Pani Prezes - Annie Perkowskiej i członkom stowarzyszenia, tym byłym i tym, którzy dzisiaj jeszcze działają za świetną pracę i wytrwałość. Dziękuję za każdą chwilę poświęconą naszej dwójeczce promującej zdrowie. Dziękuję za tworzenie klimatu ciepła i serdeczności, który inspiruje do podejmowania nowych wyzwań.

Dziękuję Panu Burmistrzowi - Krzysztofowi Gołaszewskiemu za przyjęcie zaproszenia i podziękowania skierowane do członków organizacji i wspólnie spędzony czas.

Aneta Anna Perkowska - dytrektor

kliknij i zobacz galerię