WIZYTA ŻABEK W OŚRODKU OPIEKUŃCZO-MIESZKALNYM W DANIŁOWIE DUŻYM

WIGILIJNY NADSZEDŁ CZAS

14.12.2023r podobnie jak w ubiegłym roku, Żabki udały się z wizytą do pobliskiego Ośrodka Opiekuńczo-Mieszkalnego w Daniłowie Dużym. Zostaliśmy zaproszeni przez Panią Dyrektor tegoż ośrodka, na spotkanie wigilijne z Seniorami. Dzieci zaśpiewały kilka świątecznych piosenek, o Mikołaju, o zimie, choince oraz zaprosiły wszystkich do wspólnego śpiewania kolęd. Nasz krótki występ, wspólne kolędowanie, opłatek i świąteczne życzenia, na pewno przyniosły wiele radości Seniorom, a dla naszych przedszkolaków były okazją do poznania nowych Babć i Dziadków, których możemy spotkać w naszym sąsiedztwie w ciepłe, letnie dni. Były też prezenty od Mikołaja, za które bardzo dziękujemy. Życzymy Wszystkim Wesołych Świąt.

Bożena Domaszewska

Anna Płońska