DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2024

,,BABCIA Z DZIADKIEM SAMI WIECIE NAJWSPANIALSI SĄ NA ŚWIECIE"

W 17.01-19.01.2024 r. licznie przybyli do naszego Przedszkola nasi najukochańszy dziadkowie. Dzieci przedstawiły swój program artystyczny, w którym pokazały swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy  reprezentowały swoje umiejętności. Wesołe piosenki, wiersze i tańce zostały nagrodzone dużymi brawami. Dzieci  dla swoich dziadków wręczyły własnoręcznie wykonane laurki. Następnie wszyscy zostali zaproszeni do wspólnego zdjęcia i korzystania z fotobudki. Zadowolone twarze bliskich świadczyły o tym, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone  z wnukami. Dziękujemy Babciom i Dziadkom za poświęcony nam czas.

Emilia Domaszewska