SPOTKANIE AUTORSKIE

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

????Spotkanie z poetą Jarosław Kulesza było niezwykłym przeżyciem, pełnym radości i inspiracji. W trakcie porannego spotkania mieliśmy okazję delektować się jego wierszami, które wypełnione były humorem i głębokim przekazem ?? Pan Jarek potrafił świetnie oddać atmosferę lokalnych klimatów i wydobyć z nich niezwykłe historie.???? Jego wiersze czytane z charakterystycznym poczuciem humoru zaskarbiły sobie sympatię każdego z uczestników spotkania ???? Jest coś magicznego w sposobie, w jaki poeta przekazuje swoje myśli, poruszając zarówno młodszych, jak i starszych słuchaczy ???? Humor obecny w jego wierszach sprawił, że spotkanie było nie tylko pełne piękna poezji, ale również uśmiechu i radości. ????
Nie obyło się również bez wspólnego zdjęcia z samym poetą ???? Chwila, którą uwieczniliśmy, stała się nie tylko pamiątką, ale również dowodem na to, jak blisko sztuka może przybliżyć ludzi ???? Spotkanie z Jarosławem Kuleszą to nie tylko okazja do posłuchania wspaniałych wierszy, ale również możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu z utalentowanym mieszkańcem Łap ???? Dla najmłodszych uczestników spotkania Pan Jarek przygotował niespodzianki w postaci kolorowych naklejek ???? Radosne okrzyki dzieci wypełniły przestrzeń, tworząc atmosferę pełną entuzjazmu i pozytywnej energii ???? To był niezapomniany gest, który sprawił, że najmłodsi mogli poczuć się ważni i docenieni przez artystę ???? Jednym z najpiękniejszych momentów spotkania był wiersz, który Jarosław Kulesza dedykował dzieciom ?????????????????? Opowiadał on o spotkaniu w przedszkolu, w którym autor przeplatał swoje doświadczenia z uczuciem czułości i zrozumienia wobec najmłodszych. To wyjątkowe dzieło poetyckie stworzyło most pomiędzy światem dorosłych a dziecięcą wyobraźnią, łącząc obie te rzeczy w harmonijną całość ???? Pozostawiony wydruk zostanie umieszczony w holu przedszkola na pamiątkę spotkania ????
Spotkanie z Jarosławem Kuleszą było nie tylko artystycznym doświadczem, ale także momentem, który zjednoczył naszą społeczność ???? Dzięki połączeniu sztuki, humoru i radości, dzień ten pozostawił trwałe wrażenie i inspirację do dalszego odkrywania piękna słowa w poezji lokalnej ????