KARTKA ŚWIĄTECZNA

W grudniu 2011 r. dzieci z grupy Jeżyków wzięły udział w konkursie plastycznym pod hasłem ,, Świąteczna kartka” zorganizowanym przez

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE „PROMYK”

W TUROŚNI KOŚCIELNEJ

Celem konkursu było przybliżenie dzieciom tradycji związanej ze Świętami Bożego Narodzenia oraz rozwijanie kreatywności  i wyobraźni plastycznej. Praca miała być wykonana w formie pocztówki , dowolną techniką plastyczną.

Do konkursu zakwalifikowały się pocztówki wykonane przez Justynkę Falkowską, Wiktorię Górską, Grzesia Manistę, Olę Brzozowską, Sarę Krystoń, Łukasza Łapińskiego i Kamilkę Łapszo.

Praca Łukasza Łapińskiego uzyskała wyróżnienie . Nasz  mały artysta został zaproszony wraz z Rodzicami na uroczystość rozdania dyplomów i nagród do Przedszkola Niepublicznego ,,PROMYK” w Turośni Kościelnej w dniu 19 grudnia. Pozostałe dzieci biorące udział w konkursie otrzymały  od organizatora podziękowanie  w formie dyplomu.

Gratuluję Rodzicom tak wspaniałych dzieci a przedszkolakom życzę dalszych sukcesów.

Małgorzata Perkowska