SUKCES LILIANKI, STASIA I JASIA

MOJA BABCIA I MÓJ DZIADEK

Sukces Przedszkolaków z Przedszkola nr 2 w Łapach w VI Gminnym Konkursie Recytatorskim: "Moja babcia, mój dziadek". W dniu 15 stycznia 2024 roku Przedszkole nr 2 w Łapach było świadkiem wyjątkowego sukcesu swoich małych artystów. Dzieci wzięły udział w VI Gminnym Konkursie Recytatorskim, zorganizowanym przez Dom Kultury w Łapach. Tematem przewodnim było niezwykle ważne i emocjonalne hasło: "Moja babcia, mój dziadek". To niezwykłe wydarzenie odbyło się online. Największym powodem do dumy dla przedszkola jest zdobycie I miejsca przez utalentowaną Lilianę Perkowską z grupy Muminków. Jej recytacja poruszała serca jury i widzów, ukazując bogactwo uczuć związanych z relacjami między pokoleniami. Liliana wyróżniła się nie tylko wspaniałą dykcją i ekspresją, ale także zdolnością do przeniesienia słuchaczy w świat wspomnień i emocji. Dodatkowym powodem do radości są wyróżnienia przyznane Janowi Warakomskiemu z grupy Sówki oraz Stanisławowi Warakomskiemu z grupy Biedronek. Ich talent i zaangażowanie w przygotowanie do konkursu zostały docenione przez jury, co stanowi kolejny dowód na wysoki poziom artystyczny uczestników Przedszkola nr 2 w Łapach. Dyrekcja przedszkola oraz nauczyciele serdecznie gratulują wszystkim dzieciom za udział w konkursie i dziękują za zaangażowanie oraz poświęcenie włożone w przygotowania do tego wydarzenia. Sukcesy Liliany, Jana i Stanisława to zasługa również profesjonalizmu kadry pedagogicznej, która wspiera i inspiruje małych artystów. Wielka zasługa Rodziców, na których zawsze możemy liczyć. Konkurs recytatorski nie tylko rozwija zdolności artystyczne dzieci, ale również kształtuje ich umiejętność wyrażania siebie oraz buduje pewność siebie. Wybór tematu związanego z babcią i dziadkiem dodatkowo wzbudził w uczestnikach konkursu szacunek i miłość do najstarszych członków rodziny.

Sukces Przedszkola nr 2 w Łapach w VI Gminnym Konkursie Recytatorskim to nie tylko laury i wyróżnienia, ale także dowód na to, że nawet najmłodsi mogą być wielkimi artystami. Dzieci z tego przedszkola z pewnością będą inspirowały kolejne pokolenia swoją pasją i talentem, przynosząc radość zarówno swoim najbliższym, jak i całej społeczności lokalnej.

Małgorzata Perkowska

FILM LILIANA PERKOWSKA