OPERACJA MISIA ŁAPSIKA

KTO MISOWI URWAŁ UCHO?

W środowe przedpoludnie 7.12.2024 r. grupa Biedronek miała okazję gościć w swojej sali wyjątkową osobę - Pana Michała, tatę Marysi. Spotkanie rozpoczęło się radosnymi okrzykami, gdy dzieci zobaczyły, że dzisiejszym gościem jest rodzic-weterynarz. Przedszkolaki z zaciekawieniem wsłuchiwały się w opowieść o pracy weterynarza, ucząc się, jak dbać o zdrowie swoich zwierząt. Potem przyszedł czas na najbardziej ekscytującą część - operację na Misiu Łapsiku, który potrzebował pomocy. Dzieci wpatrywały się z zainteresowaniem w każdy ruch weterynarza, zadając pytania i wyrażając swoje obawy. Takie spotkania nie tylko uczą dzieci opieki nad zwierzętami, ale także inspirują je do poszukiwania wiedzy. Bardzo dziękujemy Panu Michałowi za ekscytującą spotkanie i poświęcony czas.

Katarzyna Olszewska