CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

miesiąc temu

GŁOŚNE CZYTANIE W MOTYLKACH

Dnia 28 marca 2024 roku nasze przedszkole odwiedził Pan Leszek Gulewicz, który umilił nam czwartkowy poranek. Wizyta Pana Leszka polegała na głośnym czytaniu bajki pt:”Kot w butach”, która w szczególny sposób rozbudziła dziecięcą wyobraźnię umożliwiając przeniesienie się do krainy fantazji oraz przygód głównych bohaterów. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem wysłuchały bajki i uczestniczyły w rozmowach na temat wysłuchanego utworu. Ten niezwykły czas przypomina nam, że czytanie książek jest jedną z pierwszych inwestycji w rozwój dzieci, stymuluje rozwój, wzbogaca ich słownictwo oraz rozwija wyobraźnię. Serdecznie dziękujemy Panu Leszkowi Gulewiczowi za przeczytaną bajkę, poświęcony czas oraz odwiedziny w naszym przedszkolu.

Martyna Truskolaska

KLIKNIJ I ZOBACZ GALERIE