WYJŚCIE DO BIBLIOTEKI

21 dni temu

JEŻYKI I PUCHATKI W DRODZE DO BIBLIOTEKI

W dniu 10 kwietnia dzieci z grupy Jeżyki i Puchatki wraz z Paniami z przedszkola, udały się na wycieczkę do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Łapy. Na miejscu czekała na nas przemiła Pani Bibliotekarka Ania. Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Zdecydowana większości dzieci była pierwszy raz wśród tylu książek. Dzieci miały możliwość przejść między regałami z książkami na głowie. Dowiedziały się jak można stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. Wszystkim dzieciom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki, które z chęcią oglądały i komentowały oglądane obrazki. Atrakcją dla dzieci było również kolorowanie obrazków przygotowanych przez Panią Anię. Na zakończenie spotkania w bibliotece dzieci podziękowały pani bibliotekarce za oprowadzenie po świecie książki. Każdy przedszkolak wyszedł z biblioteki z uśmiechem na twarzy.

Kinga Zdrodowska

KLIKNIJ I ZOBACZ GALERIE