KONKURS RECYTATORSKI

POLSCY POECI DZIECIOM

Wszystkie dzieci kochają wiersze. My to w przedszkolu wykorzystujemy i często je z dziećmi recytujemy.  A jeśli komuś fajnie to wychodzi, wtedy na  konkursy chodzi. Właśnie w miniony wtorek 19.03.2013r w Białymstoku w Przedszkolu nr 78, odbył się konkurs „Polscy poeci bliscy dzieciom” pod hasłem „Kiedy się śmieje dziecko, śmieje się cały świat” był, w którym Oskar Misiewicz i Piotr Raciborski ze Smerfów udział wzięli. Obaj panowie sukces wielki odnieśli. Oskarek wierszem „Hipopotam” zdobył jedną z głównych nagród, a Piotruś „Dwoma kogutami” wyróżnienie na 37 uczestników. Chłopcy wspaniale się spisali, pięknie recytowali, kulturalnie się bawili i bardzo cierpliwi byli.
  Brawa wielkie! Gratulacje! Dumni jesteśmy! W tym miejscu serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie dzieci, a ponadto Pani Katarzynie Misiewicz za zawiezienie małych artystów na konkurs. Dziękujemy za pomoc, poświęcony czas i zainteresowanie się naszymi sprawami.

Beata Nielipowicz