Strona głowna  /  Aktualności  /  I PRZEGLĄD TANECZNY PRZEDSZKOLAKÓW
I PRZEGLĄD TANECZNY PRZEDSZKOLAKÓW
data dodania: 2015-04-23 21:33:22
     23 kwietnia to dzień, który zapisze się w pamięci naszych przedszkolaków jako dzień tańca i pokazów tego, czego najmłodsi nauczyli się w przedszkolu. Przegląd został zorganizowany przez Stowarzyszenie „Nasze Łapy – Twoja przyszłość”. Na scenie zaprezentowały się zespoły taneczne z oddziału przedszkolnego w Płonce Kościelnej, Przedszkola nr 1 i Przedszkola nr 2 w Łapach. Wszystkie grupy były wspaniale przygotowane przez swoich opiekunów. Barwne stroje dzieci pięknie prezentowały się w tańcach nowoczesnych, ludowych i regionalnych. Dzieci z wdziękiem tańczyły przed publicznością, która nagradzała naszych milusińskich gromkimi brawami. Każda grupa otrzymała nagrodę i złoty puchar. Dziękujemy wszystkim Gościom za obecność wśród nas i wspieranie przedszkolaków. Przegląd taneczny dla przedszkolaków to jedna z nielicznych imprez gdzie najmłodsi mają okazję zaprezentować swoje umiejętności i talenty. Mamy nadzieję, że wpisze się w kalendarz imprez przedszkolnych i zachęci pozostałe przedszkola do udziału. Tych, którzy nie mieli okazji zobaczyć na żywo wyczynów tanecznych dzieci zapraszamy do obejrzenia filmów i galerii zdjęć.

Dyrektor Przedszkola nr 2 w Łapach

Aneta Anna Perkowska