SUKCES ALI

Wojewódzki konkurs plastyczny „Moja Rodzina” organizowany przez Przedszkole Samorządowe nr 58 w Białymstoku został zakończony. Celem konkursu było wzmacnianie więzi emocjonalnych w rodzinie i rozwijanie zainteresowań plastycznych wychowanków. Temat bliski każdemu dziecku wzbudził zainteresowanie wielu małych artystów. W wykonanie prac każdy wkładał dużo serca i miłości do bliskich.  „Mama, tata, brat i ja – to rodzinka na sto dwa…” – rysunek Ali Krasowskiej z grupy Jeżyków dynamiką i ekspresją wzbudził uznanie jury.  22 maja podczas uroczystego spotkania ogłoszono oficjalne wyniki. W kategorii 3 – 4 latków Ala otrzymała nagrodę i dyplom. Gratulujemy małej artystce i życzymy dalszych sukcesów.

Mirosława Matusik