SZKÓŁKA ROWEROWA

ROWERKIEM PRZEZ ŚWIAT!

Wrześniowe dni w przedszkolu mijają naszym przedszkolakom bardzo aktywnie. Dzieci korzystały z pięknej pogody każdego dnia. W ramach spaceru zaznajomiły się z pobliskimi znakami drogowymi. Jeździły rowerami po placu przedszkolnym i poznawały zasady ruchu drogowego. W ramach szkółki rowerowej odbyło się pierwsze spotkanie z policjantem. Pan policjant omówił budowę roweru oraz opowiedział jak bezpiecznie mamy jeździć na rowerze. Na koniec spotkania dzieci brały udział w quizie. Przedszkolaki chętnie zadawały pytania oraz bezbłędnie potrafiły wymienić wszystkie elementy roweru. Nie obyło się bez nagród. Każdy przedszkolak otrzymał w prezencie kolorowankę. Serdecznie dziękujemy Panu Górskiemu za przybycie!

Agnieszka Piekut

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA