SPOTKANIE OPŁATKOWE- ŻABKI

„OPOWIEŚĆ GWIAZDKI”

Okres Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pachnący, pełen magii, radości. To także czas refleksji, nadziei i serdecznych spotkań w gronie najbliższych. W tym roku „Żabki” zaprosiły swoich rodziców na „Spotkanie opłatkowe” podczas którego przedstawiły krótki występ pod tytułem „Opowieść gwiazdki”. Dzieci - gwiazdki pięknie ubrane w białe stroje opowiedziały historię Bożego Narodzenia. Na koniec dzieci złożyły wszystkim świąteczne życzenia, wręczyły rodzicom własnoręcznie zrobione prezenty i wspólnie z rodzicami zaśpiewały świąteczne kolędy.

Wszystkim rodzicom dziękujemy za przybycie i wspólne kolędowanie. Życzymy spokojnych, radosnych i pełnych zdrowia oraz spokoju Świąt Bożego Narodzenia, a także pełnego nadziei i dobrej energii Nowego Roku!

Mariola Perkowska