NIVEA - PLAC ZABAW

„100 PLACÓW ZABAW NA 100 LAT NIVEA”

PLAC ZABAW DLA TWOICH DZIECI

Wierzymy, że nasze Przedszkole ma szanse wygrać plac zabaw

sponsorowany przez NIVEA.

W imieniu wszystkich dzieci prosimy Was Rodzice o codzienne głosowanie na stronie nivea.pl Konkurs trwa od czerwca 2011 r. W tym czasie odbyły się 3 etapy glosowania, w których nie udało się nam wejść do 25. W czwartym etapie znaleźliśmy się na 6 pozycji, co daje szansę na wygranie placu dla dzieci.

GŁOSUJMY DLA NSZYCH DZIECI!!!

Drodzy Rodzice!

Jako pracownicy przedszkola glosujemy codziennie. Jednak bez waszej pomocy nasze starania są bezowocne. Prosimy więc wszystkich o wsparcie i codzienne głosowanie na stronie nivea.pl na pierwszy zgłoszony plac zabaw (drugi jest fikcyjny, głosy mogą być anulowane). Aby oddać głos należy posiadać adres e-mail i podać numer telefonu. Wciągnijcie do głosowania swoich znajomych: babcie, dziadków, wujków itp.

To, czy wygramy plac zabaw będzie waszą zasługą. Mamy nadzieję, że możemy na Was liczyć.

Jesteśmy na 6 miejscu! Do końca października musimy utrzymać się w pierwszej 25, by plac zabaw był nasz.
Głosujmy!!!
Każdy oddany głos to sznasa na plac zabaw.

DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY

Zakończył się ostatni etap głosowania na plac zabaw Nivea. Po długiej i trudnej walce znaleźliśmy się na liście "zwycięskich placów". Pragniemy podziękować  wszystkim osobom, które przyczyniły się do zwycięstwa.
Wszystkim, którzy codziennie oddawali głosy na plac zabaw w Łapach
serdecznie dziękujemy!

"Możesz mieć wszystko, czego tylko zapragniesz,
pomagając innym ludziom mieć to czego pragną." - Zig Ziglar "Ponad szczytem"

16.04.2012 r.

OTWARCIE PLACU ZABAW NIVEA

12 września 2012 r. nastąpiło oficjalne otwarcie placu zabaw przy naszym przedszkolu, którego fundatorem była firma Nivea. W uroczystości oprócz przedszkolaków uczestniczyli zaproszeni Goście, wśród których był Burmistrz Łap Wiktor Brzosko oraz przedstawiciel firmy Nivea.  Dyrektor Przedszkola nr 2 Pani Mirosława Matusik złożyła podziękowania za zaangażowanie w akcję Rodzicom dzieci, Pracownikom oraz osobom, które nie są związane z naszą placówką, a przyczyniły się w dużym stopniu do zwycięstwa.

Pani Halinie Łupinskiej – lokalnej bohaterce akcji „100 placów zabaw Nivea” wręczyła dyplom uznania i podziękowała za okazaną pomoc. Przedszkolaki zaśpiewały piosenkę o nowym placu zabaw i wręczyły kwiaty. Punktem kulminacyjnym było przecięcie wstęgi przez Burmistrza w obecności zaproszonych gości. Plac zabaw został oficjalnie otwarty!

Mimo, iż deszczowa pogoda nie pozwoliła naszym przedszkolakom na zaplanowane zabawy i prezentację grup Krasnoludków, Muchomorków, Jeżyków, Muminków, Smerfów i Puchatków humory  dzieciom dopisywały. Z dumą i radością zerkały na nowe sprzęty mając świadomość, że ten piękny plac zabaw jest zbudowany specjalnie dla nich. Teraz potrzebujemy tylko słoneczka, by maluchy mogły korzystać z nowego placu zabaw podarowanego od wszystkich wspierających akcję Nivea.