PRZEDSZKOLE NR 2 PROMUJĄCE ZDROWIE
Strona głowna  /  SPONSORZY
SPONSORZY

 

Dziękujemy Rodzicom z grupy Muchomorków za przekazanie na rzecz dzieci:

ksiązek - Pani Sylwi Perkowskiej mamie Dawidka  ;
układanek i ksiazek - Pani Annie Pogorzelskiej mamie Mateuszka;
zabawek i książek - Pani Annie Grygoruk mamie Kacperka
 
 

 

DYPLOM PRZYJACIELA PRZEDSZKOLA

 
DZIĘKUJEMY PANU ANDRZEJOWI KURZYNA ZA ZAKUPIENIE DLA DZIECI PIASKU KINETYCZNEGO ORAZ ARTYKUŁÓW PLASTYCZNYCH.
 

 
DZIEKUJEMY PAŃSTWU MILCZAREK ZA PODAROWANIE ZABAWEK
DO GRUPY JEZYKÓW
 

 
 
 DZIEKUJEMY NASZYM SPONSOROM ZA PODAROWANIE ZABWEK DLA DZIECI
KLIKNIJ I ZOBACZ

      
 
   
 
 
 Inicjatywa wychądząca ze strony rodziców jest dla nas ważna i daje nam poczucie, ze nie pozostajemy sami w dzialaniach na rzecz dzieci. Zmieniajacy się wygląd przedszkola zachęca nas do podejmowania inicjatyw dażących do udoskonalenia otoczenia,w ktorym bawią się dzieci.
Wszystkich Rodziców zachęcamy do współpracy i zgłaszania propozycji na temat poządanych zmian. 
Do zrobienia jest jeszcze wiele: wymiana bramy wjazdowej, zagospodarowanie terenu przedszkola, naprawa podłóg w salach, remont łazienek dla dzieci to priorytetowe zadania z jakimi będzie zmagała się nasza placówka. Rodziców, którzy w jakikolwiek sposób mogą nam pomóc prosimy o zgłaszanie swoich propozycji. Sami róznież nie pozostajemy bierni: poszukujemy sponsorów i darczyńców wsród wielu firm. Zachęcamy lokalnych przedsiebiorców do wsparcia naszych działań na rzecz dzieci. 
 Do tej pory udało się nam pozyskać: materiały  do remontu (Pan Waldemar Jankowski, Państwo Agata i Andrzej Niewińscy, Pani Marzena Jachimczuk, Pani Cecylia Borkowska), zabawki i meble dla dzieci (Państwo Kozłowscy, Państwo Piekutowscy, Pani Anna Marzec,Państwo Prokop, Państwo Pilawscy, Pani M. Roszkowska, Pani B. Hruświcka, Pani Barbara Andrzejewska,Pani Agata Niewińska, Pani Agnieszka Dworakowska), książki i kolorowanki (rodzice z grupy Krasnoludków, Państwo Zajączek, Pani Bujnowska i Pan Matos da Costa, Dom Książki, Pani Aneta Wyszyńska), materiały biurowe (Pan Daniel Łapiński), DVD (Pani Urszula Piekutowska, Pani Aneta Wyszyńska), usługi fotograficzne ( Państwo Iwona i Grzegorz Świerzyńscy), drukarka (Pani Urszula Piekutowska), gry planszowe (Pani Urszula Piekutowska, Pani M. Brzozowska, Pani E. Fronc, Pani Aneta Wyszyńska), 2 komputery (Straż Pożarna), stroje karnawałowe (Pani E. Łapińska), naprawa zabawek ( Pan Robert Łapiński, Państwo Agata i Andrzej Niewińscy), papier do rysowania (Pani Niecikowska), zjeżdżalnia i huśtawka ( Państwo Klimczuk), eksponaty do kącika przyrody ( Pani Bujnowska), kwiaty do szatni (Pani Urszula Piekutowska).
 
Dziękujemy
 
Zapraszamy do współpracy
 
 

 
 
 PODZIĘKOWANIE
 
   Pragniemy serdecznie podziękować
Panu Wojciechowi Łupińskiemu i Państwu Anecie i Zbigniewowi Szmurło
oraz Agacie i Andrzejowi Niewińskim
za pomoc w odnowieniu krzesełek w grupie Krasnoludków. Nasze stare krzesełka, dzięki Państwu Niewińskim, otrzymały nowe oparcia i siedzenia, a dzięki Państwu Szmurło, nóżki zostały starannie pomalowane na ulubione kolory dzieci. Pan Łupiński pomagał zaś przy demontażu starych krzeseł. Dzięki nim nasze maluszki cieszą się teraz nowymi, ślicznymi, kolorowymi krzesełkami. Ponadto dziękujemy bardzo jednej z naszych mam, która pragnie zostać anonimową osobą, za zakupienie do naszej łazienki półek na kubki na szczoteczki do zębów oraz na ręczniki.                                                                                
Wszystkim wyżej wymienionym osobom wyrażamy ogromną wdzięczność za zaangażowanie, hojność, poświęcony czas i bezinteresowną pomoc na rzecz naszego przedszkola.Dzięki takim osobom otwartym na potrzeby innych nasza placówka pięknieje z dnia na dzień. Jesteśmy dumni, że mamy wśród nas tak wielu wspaniałych Rodziców, którym nie obojętny jest los naszego przedszkola, którzy pragną tak jak my, by nasze przedszkole było przyjazne, kolorowe, aby dzieciom nie chciało się z niego wychodzić. Raz jeszcze DZIĘKUJEMY i do dalszej równie owocnej współpracy wszystkich zapraszamy.
 
                                                                                                                         Beata Nielipowicz i Aneta Perkowska
 
 

Ostatnia aktualizacja: 2015-10-25